Erikel Hukuk

Erikel Hukuk, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından olup kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin en başarılı bürolarından birisi olmuştur. Firma, gerek uluslararası platformda Türk müvekkillerle, gerekse Türk piyasasındaki uluslararası faaliyet gösteren yabancı müvekkillerle çalışmakta her türlü hukuki hizmeti ifa etmektedir.

Erikel Hukuk, hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Büro, gerekli gördüğü alanlarda başka illerdeki hukuk büroları ve yabancı ülkelerdeki hukuk büroları ile koordineli olarak çalışabilmektedir. Bunun yanında akademik kadrolardan görüş alarak hizmetlerini sunmaktadır.

Erikel Hukuk, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini 1984–1989 yılları arasında tamamlamış olan Av. Yakup Erikel tarafından 1990 yılında kurulmuştur.

Erikel Hukuk, bilgi birikimli ve deneyimli kadrosuyla müvekkillerine eksiksiz hizmet sunmaktan mutluluk duyar. Nitelikli hukuk hizmetinden faydalanmak ve hukuki işlerinizin takibi için bizimle irtibat kurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Arabuluculuk

Türkiye'de tarafların üzerinde serbestçe tasarruf edebildikleri hukuki uyumazlıkların çözümü için mahkemeler dışında alternatif uyuşmazlık çözüm yollarından "Arabuluculuk" 15 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Uygulaması ise 15 Kasım 2013 tarihinde başlamıştır.

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde aldığı arabuluculuk eğitimi ile yazılı ve sözlü sınavı üstün başarı ile geçen Erikel Hukuk'un kurucusu Avukat Yakup ERİKEL Türkiye'deki ilk arabuluculardandır.

T.C. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı'nın "Güncel Arabulucular Listesi" sayfasında 10 Numaralı Arabulucu olarak ismimiz yayınlanmıştır. Detaylı Bilgi için tıklayınız...

Kamusal yetki alanı dışındaki her türlü ulusal ve uluslararası hukuki uyuşmazlıklarda arabuluculuk hizmeti sunan Erikel Hukuk uyuşmazlılarınızın çözümünüze adil olarak katkı sağlamaya ve bu konuda tarafsızca hizmet sunmaya taliptir.

Danışmanlık

Danışmanlık hizmetlerimiz müvekkillerimize çalışma alanlarımız içerisindeki hukuki işlerini sağlıklı bir şekilde yürütmeyi amaçlar. Müvekkilimize gerekli tüm hukuki bilgiyi alanında uzmanlaşmış ekibimizle sunarak, gelecekte oluşması muhtemel hukuki uyuşmazlıkları çözmeyi düşünmekteyiz."Koruyucu ve Önleyici Tedbir" niteliğine haiz olan bu hizmet ile müvekkillerimizin olası uyuşmazlıklardan maddi ve manevi olarak en az şekilde zarar görmenizi hedeflemekteyiz.

Danışmanlık hizmeti ofisimizde, arzu edildiği takdirde müvekkilin ofisinde verilmektedir.

e-Danışmanlık

Ayrıca bu hizmetten yararlanmak isteyen müvekkillerimiz internet ortamında da bizlere ulaşarak yazılı, sözlü ya da görüntülü hukuki yardım talep edebilirler.

Bu hizmetimizden yararlanmak için danışmanlık talep edilen hususun detayları ve incelenmesi istenilen dokümanlarla birlikte e-posta adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen e-posta içeriğinde iletişim bilgilerinin de yer alması, sizlere daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır. Aynı gün içerisinde tarafınıza, e-danışmanlık hizmet bedelini de içeren teyit mesajı gönderilecektir. Danışmanlık hizmeti şartları konusunda karşılıklı mutabakata varılması üzerine, en kısa zamanda hukuki sorununuz hakkında çözümler içeren yazılı dokümanımız e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılacaktır.

e-Danışmanlık için tıklayınız...